sTrIkEs

Totul Despre Counter-strike

AcasaPortalFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

In jos 
AutorMesaj
Crawling
Vizitator

MesajSubiect: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)   Vin Noi 30, 2007 9:39 am

Nume: Lethal CS Guide

Descriere: Nu stiu sigur ce sa va spun decat ca este un ghid (pentru cei din PGL cred) cu imagini, explicatii, scris de un jucator profesionist ...si este destul de mare (fisierul ca dimensiune !)..in care va explica cum sa jucati mai bine, cum sa miscati mausul (combinatii de taste..)..NU am citit tot ca e prea mult; daca totusi apuca cineva sa il citeasca sa puna aici o descriere pls.. [Vedeti ca este in engleza !]

Dimensiune: 82 Mb

Parti: 2 (1 parte = 48mb)

Descarcare: www.extreamcs.com.part1" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Partea1 www.extreamcs.com.part2" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Partea2[
Sus In jos
rEadY?
Super Moderator
Super Moderator

Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 26/11/2007

MesajSubiect: Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)   Vin Noi 30, 2007 11:38 am

crawling daca esti asa tare tradu'l Wink)

Crawling
Vizitator

MesajSubiect: Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)   Vin Noi 30, 2007 11:42 am

Smile) nu vreau ca este mult si in engleza Smile)
Sus In jos
rEadY?
Super Moderator
Super Moderator

Numarul mesajelor : 99
Data de inscriere : 26/11/2007

MesajSubiect: Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)   Sam Dec 01, 2007 4:33 am

Smile) e mult cei drept cei drept e foarte mult Smile) am citit oleaca

Ax1oN
Strike Mod

Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 28/11/2007

MesajSubiect: Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)   Sam Dec 01, 2007 5:29 am

EU am inteles cat de cat din acest guild dar .... nu prea va ajuta. .... sunt diferite tehnici ..... pe care nu trebuie neaparat sa fii AVANSAT ca sa le pui in aplicare
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)   

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sTrIkEs :: Cstrike & HLDS :: Resurse-
Mergi direct la: